poniedziałek, 1 października 2018

Skrót z września :)

 Radość wielka zagościła w naszej wspólnocie, bo powiększyła się aż o 3 kandydatki: Marzenę, Martynę i Urszulę! 2 października oficjalnie rozpoczęły okres kandydatury. Niech Pan będzie błogosławiony w powołaniu każdej z nich. Kandydatura to czas, gdy dziewczęta zaczynają poznawać zasady życia wspólnotowego oraz charyzmatu i historii naszego zgromadzenia. Życzymy im, by te miesiące kandydatury były dla nich czasem stałego pogłębiania miłości do Jezusa i bliższym poznaniem naszej rodziny :)


9 września obchodziłyśmy imieniny s.Anieli. To był również dzień, w którym nowicjuszki II roku zakończyły swój nowicjat kanoniczny. Bogu niech będą dzięki za ten tak ważny dla nas rok! Każda z nas bardzo cieszyła się odwiedzinami swoich rodzin po tym czasie :)

16 września nowicjuszki wraz z kandydatkami wybrały się do naszego kościoła parafialnego w Leśnie, by jak co roku uczestniczyć we Mszy Świętej odpustowej.

17 września obchodziłyśmy imieniny s.Serafiny. Ten dzień jest również bardzo ważnym dniem w naszym zakonie, gdyż upamiętnia otrzymanie stygmatów przez świętego Franciszka.

22 września uczestniczyłyśmy w sadzeniu naszego Orlickiego lasu, więcej informacji i zdjęcia znajdziesz tutaj.

29 września obchodziłyśmy imieniny s.Rafaeli, więcej info w poprzednim poście ;)

_____________________

Bóg jest dobry, tak bardzo dobry. On się zatroszczy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz